Lego Jurassic World 76949

Lego Jurassic World 76949 to niezwykły zestaw klocków, który przenosi nas do fascynującego świata Jurajskiego Parku. Ta nowa edycja Lega to doskonała zabawka dla fanów dinozaurów i miłośników klocków. Przygotuj się na niesamowite przygody i odkrywanie tajemnic pradawnych stworzeń!

Niepowtarzalne doświadczenie z Lego Jurassic World 76949

Zestaw Lego Jurassic World 76949 oferuje niepowtarzalne doświadczenie, które przeniesie cię w świat znanego filmowego parku z dinozaurami. Możesz zbudować różne sceny i krajobrazy, które są inspirowane filmami z serii Jurassic World. Dzięki temu zestawowi możesz odtworzyć emocjonujące momenty z filmów lub stworzyć własne historie z udziałem dinozaurów.

W zestawie Lego Jurassic World 76949 znajdziesz również minifigurki bohaterów z filmów, takich jak Owen Grady czy Claire Dearing. To pozwoli ci na jeszcze większą głębię i realizm zabawy. Zestaw zawiera także różne modele dinozaurów, które możesz zbudować i odtworzyć ich ruchy oraz zachowania. Czekają na ciebie m.in. T-Rex, Velociraptor czy Triceratops.

Własnoręczne zbudowanie Jurassic Parku

Zestaw Lego Jurassic World 76949 daje ci możliwość własnoręcznego zbudowania ikonicznych elementów znanego parku Jurajskiego. Możesz zbudować m.in. bramę parku, laboratorium, pojazdy czy punkty obserwacyjne. To znakomita okazja do wykorzystania swojej kreatywności i budowania własnego świata dinozaurów.

Klocki Lego to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonałe narzędzie do rozwijania zdolności manualnych, kreatywności i logicznego myślenia. Budowanie i tworzenie z klocków rozwija wyobraźnię i zdolności konstrukcyjne. Dlatego Lego Jurassic World 76949 może być doskonałym prezentem dla dzieci i dorosłych.

Zobacz też:  Lego Iron Man Robot - Zbuduj własnego superbohatera!

Główne cechy Lego Jurassic World 76949:

  • Zestaw inspirowany filmami Jurassic World
  • Możliwość odtworzenia scen i historii z filmów
  • W zestawie minifigurki bohaterów i modele dinozaurów
  • Zbuduj ikoniczne elementy Jurassic Parku
  • Zabawa rozwijająca kreatywność i zdolności manualne

FAQs o Lego Jurassic World 76949

Jakie są wymiary zestawu Lego Jurassic World 76949?

Zestaw Lego Jurassic World 76949 ma wymiary około 30 cm długości, 20 cm szerokości i 15 cm wysokości.

Czy zestaw zawiera instrukcje montażu?

Tak, zestaw Lego Jurassic World 76949 zawiera instrukcje montażu, które krok po kroku pokażą ci, jak zbudować poszczególne elementy.

Czy zestaw Lego Jurassic World 76949 jest odpowiedni dla mojego dziecka?

Zestaw Lego Jurassic World 76949 jest rekomendowany dla dzieci w wieku od 7 lat. Młodsze dzieci mogą wymagać wsparcia i pomocy dorosłych przy budowaniu i składaniu elementów.

Czy można zestaw Lego Jurassic World 76949 połączyć z innymi zestawami Lego?

Tak, klocki Lego z serii Jurassic World można łączyć z innymi zestawami Lego, co daje możliwość tworzenia jeszcze większych i bardziej rozbudowanych konstrukcji.

Czy zestaw Lego Jurassic World 76949 zawiera baterie?

Nie, zestaw Lego Jurassic World 76949 nie wymaga baterii. Jest to zestaw klocków, który działa na zasadzie tradycyjnego składania i budowania.

Zobacz także:

Photo of author

Kacper

Kacper Majewski to redaktor bloga, który jest pasjonatem budownictwa. Jego obszarem specjalizacji jest architektura i projektowanie wnętrz. Na swoim blogu Kacper dzieli się swoją wiedzą na temat nowoczesnych trendów w budownictwie, ciekawych rozwiązań projektowych i inspirujących aranżacji, pomagając czytelnikom w kreowaniu funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni.

Dodaj komentarz